30 Ocak 2013 Çarşamba

Kış indirimlerinden bana düşenler

Özellikle yeni yılın hemen sonrasında ardı ardına gelen indirimlere bir kadın olarak elbette ki kayıtsız kalamadım. İşte çok yoğun değildim geçen dönem, o sebep vakit de yarattım çoğunu takip etmek adına. Ayakkabı almayacağım desem de, H&M den olan 15 TL ye düşen, bakır yazlık babet ile Optimum Mango outlette bulduğum, yaza düğün derneğe giyerim şeklinde aldığım gümüş pullu ayakkabını 26.99 TL olmasına dayanamadım.

Bunun haricinde, üniversite derse girerken sıklıkla kullanmayı tercih ettiğim ceket konusundaki arayışlarım sonunda birkaç güzel parçayı kapabildim. Sapphire H&M' de 30 TL' ye inmiş lacivert ceket, Koton' da 40 TL' ye inen bordo kolları deri ceket ile haftasonları için seçtiğim, bu bahar sıkça giymeyi düşündüğüm LcW' de 26.99 TL olan zımbalı kot ceketi dolabıma kattım.İndirim zamanı Marks&Spencer' ı da keşfetmeye bayılıyorum yıllardır. Beyaz bebe yakalı siyah elbiseyi görünce vuruldum, bayıldığım tarzdaki bu elbise de 49 TL' ye inmişti. Yine Koton' da bulduğum siyah kürklü yelek de bu kışın gözdesi oldu benim için.Vee tabiki yıların alışkanlığı Mango, bu kez deve tüyü rengi önden tek düğmeli uzun kabana yatırım yaptım buradan.Çantalar, ahh çantalar...:) Yargıcı' nın o eşsiz çanta koleksiyonundan çok beğendiğim bu rengi aldım, askılı çanta modeli ve iç hacmi ile çok kullanışlı buldum. Bir de siyah seçtim, M&S inidiriminden yine, çok iyi bir fiyata inmişti anımsayamadım rakamı şimdi.Buna benzer Zara sezonda bir model vardı, ama iyi ki almamışım bunu tercih ettiğime çok memnun kaldım.


Son olarak, aksesuarlar..Stradivarius, H&M ve Koton'dan bu kez; kısa taşlı kolyeler, leopar bilezik, vintage görünümlü şal, ve parlak taşlı uzun kolye.